Sportbeton Česká republika | O nás Logo Sportbeton

Doprava

Cena dopravy je 0,44 EUR (vrátane DPH) na km cesty do požadovanej lokality a späť. Za počiatočný bod je brána obec Přezletice u Prahy v Českej republike, pričom vzdialenosti určujeme pomocou webu www.mapy.cz Montáž stolu poskytujeme zdarma.

V rámci našich betónových pingpongových stolov poskytujeme kompletnú službu, od výroby, cez dopravu a odbornú inštaláciu. Dopravu a inštaláciu zaisťuje tím našich odborníkov so stovkami úspešne prevedených projektov.

Dopravu vykonávame s najvyšším ohľadom na efektivitu a výhodnosť pre zákazníka. Vďaka využitiu firemného auta a vozíku sme schopní dopraviť a nainštalovať naše stoly aj do veľmi ťažko dostupných lokalít. Preto i keď máte pochybnosti, že by bolo príliš zložité betónový stôl do Vašej lokality dopraviť a nainštalovať, tak nás prosím nezáväzne kontaktujte – pevne veríme, že i u Vás si dokážeme poradiť!

V prípade, že by ste mali záujem pingpongový stôl vyzdvihnúť u nás vo firme a dopravu s inštaláciou si zaistiť sami, nieje problém. Na odvoz stolu budete potrebovať vozík alebo dodávku. Je nutné rešpektovať, že všetky časti stolu váži dokopy 460 kg. V sídle vašej firmy Vám s naložením radi pomôžeme a rovnako tak predáme všetky inštrukcie dôležité k inštalácií.

O nás
Sme rodinná firma s 24-ročnou tradíciou a rešpektom. Naše výrobky vyrábame úprimne a pre Vás, o tom sa prosím presvedčte v našej ponuke – sami potom uvidíte, že pri tejto kvalite za lepšie ceny nekúpite. vice o nás
Spolupráca
Baví nás spolupracovať s firmami a jednotlivcami, ktorí majú nadšenie a víziu. Úspešnej výrobe, doprave a inštalácií každého stolu predchádza v každom prípade myšlienka a ambícia nášho zákazníka umiestniť náš stôl na ideálne miesto. Každá inštalácia sa dá považovať za malý projekt a ten musí mať svojich iniciátorov a realizátorov. vice o spolupráci