Sportbeton Česká republika | O nás Logo Sportbeton

Spolupráca

Snažíme sa maximálne uspokojiť našich zákazníkov a rovnako tak sme otvorený Vašim návrhom, nápadom a komentárom.

Baví nás spolupracovať s firmami a jednotlivcami, ktorí majú nadšenie a víziu. Úspešnej výrobe, doprave a inštalácií každého stolu predchádza v každom prípade myšlienka a ambícia nášho zákazníka umiestniť náš stôl na ideálne miesto. Každá inštalácia sa dá považovať za malý projekt a ten musí mať svojich iniciátorov a realizátorov.

Máme 24 rokov skúsenosti a cez 3500 originálnych inštalácií našich stolov v ČR a na Slovensku.

Vieme so svojimi partnermi nájsť obojstranne výhodný model spolupráce a vzájomne si vyjsť ústrety. Pre väčšinu z našich partnerov je vzájomná spolupráca absolútne nenáročná a finančne veľmi výhodná. Mnohokrát je silnou stránkou sieť a skladba kontaktov ku správnym cieľovým segmentom a zákazníkom alebo nápad, ako ich osloviť.

Naši pravidelní zákazníci patria do segmentov školy, obce, parky, detské ihriská, sídliská, nízkoprahové centrá, detské domovy, študentské internáty, hotely, kempy, kúpaliská, chaty, súkromné záhrady, domovy dôchodcov, nemocnice, väznice a ďalšie. Napadá Vás ideálne miesto alebo organizácie, ktoré by ocenili náš produkt ? Ste firma alebo jednotlivec, ktorý v rámci svojho zamerania presne komunikuje alebo obchoduje so segmentami, ktoré naše výrobky radi objednávajú ?

Kontaktujte nás kedykoľvek na emaily zavadilova.sportbeton@gmail.com alebo na telefónnom čísle +420 774 247 919.

Pingpongový stôl
Betónový stôl na stolný tenis Vám poskytne perfektné prepojenie fyzickej aktivity s časom stráveným na čerstvom vzduchu. Zákazníci si túto možnosť veľmi obľúbili a na veľa športoviskách, detských ihriskách ale i sídliskách sa stala vyhľadávanou aktivitou. vice o pingpongový stôl
O nás
Dominantným trhom bola pre nás doposiaľ Česká republika, viac-menej rozhodli sme sa naše kvalitné a cenovo bezkonkurenčné betónové pingpongové stoly začať aktívne ponúkať aj na Slovensku. vice o nás