Sportbeton Česká republika | O nás Logo Sportbeton

O nás

Sme rodinná firma s 24-ročnou tradíciou a rešpektom. Naše výrobky vyrábame úprimne a pre Vás, o tom sa prosím presvedčte v našej ponuke – sami potom uvidíte, že pri tejto kvalite za lepšie ceny nekúpite.

Máme za sebou cez 3500 úspešných inštalácií našich betónových pingpongových stolov, ktoré sme za tie dlhé roky dokázali vyrobiť, dopraviť a nainštalovať presne podľa priania našich klientov. Veríme, že hranicu 4000 prekonáme už v roku 2017.

Dominantným trhom bola pre nás doposiaľ Česká republika, viac-menej rozhodli sme sa naše kvalitné a cenovo bezkonkurenčné betónové pingpongové stoly začať aktívne ponúkať aj na Slovensku.

So všetkými aspektami výroby, dopravy, komunikácie i jednania máme bohaté skúsenosti, ktoré sú navyše podporené stovkami pozitívnych referencií našich klientov a obchodných partnerov.

Doprava
Na odvoz stolu budete potrebovať vozík alebo dodávku. Je nutné rešpektovať, že všetky časti stolu váži dokopy 460 kg. V sídle vašej firmy Vám s naložením radi pomôžeme a rovnako tak predáme všetky inštrukcie dôležité k inštalácií. vice o dopravě
Pingpongový stôl
V objeme a kvalite ročne vyrobených betónových pingpongových stolov, je firma SPORTBETON absolútnou jednotkou na českom trhu s presahom aj do zahraničia. vice o pingpongový stôl